PRMTPC0017
SEÇENEKLER
Son 24 saatte bu ürünü 3 kişi görüntüledi.
Perakende satışımız yoktur. Sipariş üzerine toptan üretim yapılmaktadır. Detaylı bilgi için buraya tıklayarak iletişime geçiniz..

PRMTPC0017,  İki Bölümlü Termal Soğutucu ve Yemek Çantası

Minimum sipariş adedi: 1000

PRMTPC0017, müşterilerin isteğine göre özel olarak tasarlanabilen, hem termal soğutucu hem de yemek çantası olarak kullanılabilen bir üründür.  Yüksek kaliteli keten/koton polyester su geçirmez kumaş kullanılmaktadır.

Ayarlanabilir ve çıkarılabilir omuz askısı ve üst kapakta bulunan tutma sapı sayesinde MWCB10PRO, taşıma kolaylığı sağlar. Yırtılmaya karşı mukavemetli laminasyonlu su geçirmez iç folyo kaplama, dayanıklılık ve uzun ömür sağlar.


Kumaş ve folyo arasında bulunan termo poli köpük malzeme sayesinde çanta, yiyecek ve içeceklerinizin mevcut sıcaklığını korur. Ayrıca, kapak ve alt tabanda bulunan kenar fitil çevirme özelliği, çantanın dayanıklılığını artırır.


İç kısımda bulunan tela laminasyonlu folyolu kapama, temizliği kolaylaştırır ve hijyen sağlar. PRMTPC0017, yiyecek ve içeceklerinizi uzun süre ideal sıcaklıkta tutarak olağanüstü bir termal soğutucu çanta olarak öne çıkar.


PRMTPC0017'nun bir diğer önemli özelliği ise iki bölümden oluşmasıdır. Bu özellik, kullanıcıların seyahatlerinde veya açık hava etkinliklerinde yiyeceklerini ve içeceklerini kolaylıkla taşıyıp serinletebilmelerini sağlar. Bu çanta, özellikle piknikler, kamp gezileri, plaj gezileri, spor etkinlikleri ve iş seyahatleri gibi durumlarda mükemmel bir tercihtir.


PRMTPC0017, bir termal çantanın gereksinim duyduğu tüm özelliklere sahiptir. İki kat kalın ısı yalıtımı, yiyecek ve içeceklerin ideal sıcaklıkta uzun süre kalmasını sağlar. Su geçirmez kumaş, çantanın içindeki içerikleri dış etkenlerden korur. Ekstra buz kalıbı ile, sıcaklığı daha uzun süre muhafaza etmek için idealdir. 


PRMTPC0017, restoranlar, marketler, catering şirketleri ve seyahat acenteleri gibi çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren satıcı firmalar ve markalar için ideal bir üründür. Müşterilerine yüksek kaliteli bir termal çanta sunmak isteyen işletmeler PRMTPC0017'yu tercih edebilirler. Firmamızın 16 yıllık deneyimiyle müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli üretim, zamanında teslimat ve ürün takip sürecine özen gösteriyoruz.


PRMTPC0017, yiyecek ve içeceklerinizi ideal sıcaklıkta koruyarak pratiklik ve güvenilirlik sunar. Piknik yaparken, kamp yaparken, plajda keyif yaparken veya iş seyahatlerinde kullanabileceğiniz mükemmel bir çantadır. Müşterilerinizin yiyeceklerini ve içeceklerini taze ve serin tutmalarına yardımcı olarak olağanüstü bir deneyim sunabilirsiniz. Kaliteli malzemeler ve ek özelliklerle donatılan PRMTPC0017, müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılamak ve beklentilerini aşmak için en iyi tercihtir.

Ödeme seçenekleri buraya gelecek.
Termal Piknik & Yemek Çantası yorumları Yorum Yap
Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Giriş Yap
Bu ürüne henüz yorum yapılmamış.