KM900SYH
SEÇENEKLER
Son 24 saatte bu ürünü 1 kişi görüntüledi.
Perakende satışımız yoktur. Sipariş üzerine toptan üretim yapılmaktadır. Detaylı bilgi için buraya tıklayarak iletişime geçiniz..

Notebook Çantası

Notebook çantaları, değerli bilgilerinizi ve verilerinizi içerisinde barındıran bilgisayarınızın dış etkenlerden korunmasına yardımcı olduğu için gerekli bir aksesuardır. Bir bilgisayar çantası; bilgisayarınıza zarar verebilecek hava koşullarına, belli şiddetteki düşmelere ve buna bağlı darbelere karşı bilgisayarınızı korumaya yardımcı olur.

Notebook Çantası Kullanım Amacı

Notebook çantaları, bilgisayarınızı güvenli bir şekilde taşımanızı ve bu cihazı ile ilgili aksesuarları bir arada taşımayı  sağlayacak fonksiyonlara sahip ürünlerdir. Belirlenmiş ölçülerde yumuşak padli koruma çeperi olan ve notebook için özel üretilmiş çantalar; bilgisayarınızı her an karşılaşabileceğiniz, çantanın içinde değilken hasara sebep olabilecek etkilerden korumaya yardımcı olur.

Notebook çantaları birçok tasarım ve renklerde üretilir. Size en uygun gelen model ile tarzınıza uygun model ve renkte bir çanta seçerek şık görünümünüzü tamamlayabilirsiniz.

Çok çeşitli kullanım özellikleri ile laptop çantası değişik modellere sahiptir. Sırt çantası, El Çantası, Postacı Tip, Kabin Tipi, Kol Çantası gibi bir çok çeşit notebook çantası modeli tercih edebilirsiniz. Bazı laptop çanta modelleri kullanım çeşitliliği sunabilir. Hem Laptop El Çantası, hem de Laptop Sırt Çantası özelliğini, bir modelde birleştirilmiş olarak tercih edebilir ve kendinize avantaj ve rahatlık sağlayabilirsiniz.

Notebook sırt çantaları, ağırlığı iki omzunuza eşit bir şekilde paylaştırır ve böylece ergonomik bir kullanım sağlar. Ağır bir bilgisayara sahipseniz omuz ve bel sağlığınız için notebook sırt çantalarını tercih edebilirsiniz. Tek askılı modeller ise hafif bilgisayarlar için daha uygundur. Çantanızı elinizde uzun saatler taşımak istemiyorsanız ağır bilgisayarlar için de tek askılı modelleri tercih edebilirsiniz. Seyahatte, iş yerinizde ve evde bilgisayarınızı korumanıza yardımcı olacak küçük ve yumuşak dokulu çantalar da mevcuttur. Bu çantalar az yer kapladığından yer sorunu yaşayanlar için oldukça uygundur. Ayrıca küçük ebatlı çanta modellerinin pek çoğu, sırtta ve elde taşıma opsiyonuna da sahiptir.

Notebook Çantasının Sağladığı Faydalar Nelerdir?

Notebooklar için üretilmiş çantalar, bilgisayarınızı taşımanızı kolaylaştırır. Bilgisayarınız, hassas cihazlardır. Normal bir çantada taşınması, herhangi bir darbede hasar görebilir. Laptop çantaları ise içinde bulunan cihaz ve aksesuarların hasar almasını engellemeyi amaçlamaktadır.

Neden Laptop İçin Özel Bir Çanta Gereklidir?

Laptop bilgisayarların taşınabilir olması, her an her yerde bir darbeye, sıvı temasına ya da dış hava etkenlerine maruz kalmasına sebep olabilir. Tasarımları itibari ile içinde birbirine geçmiş hassas soketlerle birbirine bağlı olduğu için, küçük temaslarda bile sorun çıkartabilirler. Örneğin bir mekanik harddisk içinde döner bir dik ve bu disk üzerinde manyetik yada laser bir okuyucu barındırır. Bu mekanizmada, küçük bir darbede bile “bad sector” denilen kafa okuma hatası oluşabilir. Bilgisayarlar, pek çok zaman parça değişimi ile tamire müsait cihazlardır. Ancak korumasız bir bilgisayar, para ve zaman harcamanıza, değerli dosyalarınızı, anılarınızı ve hesap bilgilerinizi kaybetmenize yol açabilir.

Laptop bilgisayarınızı, seyahatlerinizde hatta evinizde kullanmadığınız zamanlarda bir notebook çantası ile kullanmalısınız. 

Ödeme seçenekleri buraya gelecek.
NB KM900 15.6 " SİYAH HARD KASNAK LAPTOP ÇANTA yorumları Yorum Yap
Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Giriş Yap
Bu ürüne henüz yorum yapılmamış.