MWMXK001
SEÇENEKLER
Son 24 saatte bu ürünü 3 kişi görüntüledi.
Perakende satışımız yoktur. Sipariş üzerine toptan üretim yapılmaktadır. Detaylı bilgi için buraya tıklayarak iletişime geçiniz..

Boyutları 24*17*5 cm olan çanta farklı boyutlarda kalıplar hazırlanarak istenilen ölçülerde üretilebilir. Bu çantanın üzerine dijital baskı ile istenilen desen veya logo basılabilir. 
Minimum üretim adedi : 1.000

İç kısmındaki tam boy fermuarlı file cep kısmı eşyalarınızın çanta içinde dağılmasını önler.
Çantanın içinde bulunan yarım boy file cep bölmesine de dilediğiniz kişisel eşyalarını koyarak tek çanta ile her şeyi bir arada taşıyabilirsiniz.
Uyumlu boyda tablet, makyaj malzemesi, küçük çocuk oyuncakları, ilaçlar gibi çeşitli eşyalarınızı taşımaya uygun tasarlanmış, EVA materyalden yapılmış sağlam ve şık tasarımıyla yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz bir ürün.

EVA materyali, istenen tasarımda hazırlanmış bir kalıp ile sıcak preslenerek şekil verilen bir malzemedir. Esnek ve hafif yapısına karşılık dayanıklı ve darbelere karşı etkin koruma sağlamaktadır.

EVA kullanılarak yapılan bazı çantaların kullanım alanları :

Valiz içi organizer

Çanta içi organizer

Çatal Bıçak seti çantası

Teknoloji ürünleri koruma çantası; tablet, telefon, harddisk

Motosiklet, bisiklet, scooter çantası

Sağlık çantası

İlaç Çantası

Gözlük kabı

Alet  kitleri koruma

Laptop çantası

Araç içi organizeri

Arça bagaj organizeri

Oto sağlık kiti çantası

Drone çantası

Tansiyon aleti çantası

gibi bir çok amaçla üretilir.

Firmamız, 16 yıllık sektör deneyimiyle kaliteyi, müşteri tercihlerini ve güvenilirliği ön planda tutan bir anlayışla hizmet vermektedir. Ürünlerimiz, sektörün ihtiyaçlarına uygun olarak özenle üretilir, zamanında teslim edilir ve sıkı kalite kontrol süreçlerinden geçer. Müşterilerimize sağladığımız güven, iş ortaklarımızın bize duyduğu memnuniyet ve sadakatle pekişmiştir.


Sonuç olarak, MWMXK001 EVA Sert Kabuklu Çanta, her sektörden işletmenin ve bireyin rahatlıkla kullanabileceği bu çanta, firmamızın uzun yıllara dayanan güvenilirliği ve kalitesiyle öne çıkar.


Ödeme seçenekleri buraya gelecek.
Eva Sert Kabuk Seyahat Organizer Çanta Kaktüs Desen 24*17*5 cm yorumları Yorum Yap
Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Giriş Yap
Bu ürüne henüz yorum yapılmamış.