M&W Kimdir?

M&W sürekli gelişen ve ilerleyen teknoloji dünyasında, kişisel ürünlerin daha eğlenceli, daha güvenli ve daha kolay kullanılmasını sağlayacak aksesuarlar geliştirir. Kullanıcının keyifli bir hayata devam etmesine yardımcı olacak çözümler sunar.

 

İşletme olarak satın alma yapabilir miyim?

Ürünlerimizi beğendiyseniz ve kurumsal, adetli olarak satın alma yapmak istiyorsanız. Bizlere, satis@mw.com.tr e-posta adresinden ulaşarak yetkilimizle direk temasa geçip toplu alımlarınızla ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

 

Üyeliğim hemen aktif olur mu?

M&W üyelik aktivasyonu istemez. Bu nedenle üyelik bilgilerinizi girdiğiniz de alışverişe başlayabilirsiniz.

 

Kargo ücreti fiyata dahil mi?

Kargo dahil kampanyaları haricinde kargo ücreti kampanya sipariş sayfasında belirtilmektedir.

 

Sattığız ürünlerin faturası/garantisi var mı?

Satın almış olduğunuz ürünler tarafınıza faturasıyla beraber gönderilir. Garanti süreleri ile ilgili bilgiler ürün ayrıntılarında yer almaktadır. Yeni düzenlemeler gereği tüketicilerin T.C kimlik numaraları da fatura üzerinde belirtilmek zorundadır.

 

E-bülten nedir? Ne avantaj sağlar?

www.mw.com.tr alışveriş fırsatlarını ilk önce üyelerine duyurur. En özel alışveriş teklifleri ve indirim fırsatlarından ilk siz haberdar olmak istiyorsanız, üye olurken e-bültene kayıt olmalı ve ya mw.com.tr ana sayfasından e-bülten üyeliğine mail adresinizi bırakmalısınız.

 

Şifremi unuttum ne yapmalıyım?

Giriş bölümünün altında bulunan “şifremi unuttum” kısmına tıklayarak üyelik esnasında kullandığınız e-posta adresine şifre hatırlatma bilgisini gönderebilir siniz.

 

Sipariş verirken nelere dikkat etmeliyim?

www.mw.com.tr’den  verdiğiniz siparişlerin zamanında ve eksiksiz olarak adresinize gönderilebilmesi için teslimat ve fatura adresinizin doğruluğundan emin olmalısınız.

Teslimat adresinizi doğru ve eksiksiz olarak yazmaya özen gösterin. Kargo şubesi olarak teslimat adresi belirtilen siparişlerin kargo çıkışı yapılamaz.

Fatura adres bilgileri, faturalama işleminden sonra değiştirilemez. Bu nedenle fatura bilgilerinizin doğruluğundan emin olmadan siparişinizi onaylamayın.

Tüm gönderiler adrese ve ilgili kişiye yapılır, kargo şubesinden ürün teslimi yapılmaz. Alıcının adreste bulunamaması durumunda, kimlik bilgileri kontrolünden sonra birinci dereceden yakınına teslimat yapılabilir.

 

Aldığım ürün ne zaman teslim edilir?

Normal şartlar altında, İstanbul içindeki teslimatlar kargoya verildikten sonra 24 saat içinde; İstanbul dışı teslimatlar ise (kargo firmasının bulunduğunuz il ve ilçeye taahhüt ettiği teslim süresine göre değişmekle birlikte) 2-3 gün içinde yapılır. Eğer ürün tedarik sürecinde herhangi bir sorun yaşanırsa, müşteri hizmetleri temsilcilerimiz e-posta yoluyla sizi bu durum hakkında bilgilendirir. Ön sipariş alınarak satışa sunulacak ürünler için gerekli teslimat süresi ürün sayfasında belirtilmektedir.

 

Ürünle ilgili herhangi bir arıza durumunda ürünü nereye göndermeliyim?

Ürünün size teslim tarihinden itibaren ilk 30 gün içinde arızalı ürünleri tarafımıza gönderebilirsiniz. Başvuru işlemleri için siparis@mw.com.tr adresine iletişim bilgileriniz ile birlikte e-posta göndermeniz yeterli.

 

EFT/Havale ile ödemem onaylanmadı

EFT/Havale ile yapılan ödemelerin onaylanabilmesi için ödeme dekontunuzun üzerinde mutlaka sipariş numaranız yazmalıdır. Sipariş numarası olmayan ödemeler, sizin vereceğiniz bilgiler doğrultusunda kontrol edilerek sipariş onayı gerçekleşecektir.

 

Siparişimi iptal edebilir miyim?

Siparişinizin tamamlanmış olması için kredi kartı yada havale ile ödemenin gerçekleşmiş olması gerekmektedir.  Ödemesi gerçekleşen ancak sipariş durumu kargo hazırlık aşamasında olan ürünlerdeki iptal taleplerinizi siparis@mw.com.tr adresine gönderebilirisiniz. Gelen talebiniz doğrultusunda siparişinizin kargo gönderimi yapılmayacaktır. Yaptığınız ödeme aynı yol ile tarafınıza geri iade edilir.

Yapılan ödemeniz maksimum 10 gün içerisinde kullanmış olduğunuz kredi kartına ait bankaya geçilecek talimatla ödeme biçiminize göre hesabınıza geri aktarılacaktır.

 

KKTC’ye gönderim yapar mısınız?

KKTC gönderimleri ek gümrük mevzuatı doğurduğundan sadece Türkiye il sınırları içerisinde gönderim yapılabiliyor.

 

Kredi kartı kartı bilgilerimi paylaşırken güvende miyim ?

www.mw.comn.tr’ye  bıraktığınız tüm bilgiler bizim için değerlidir. Alışverişleriniz esnasında girmiş olduğunuz kart bilgileri sadece bankanız ve sizin aranızda gözükmektedir. SSL güvenlik sertifikaları kart bilgilerini yazdığınız ekranda devreye girer ve güvenli ticaretin alt yapısını sağlar. Kart bilgilerinizi girip bankadan onay aldığınız esnada kart bilgilerinizin biz ve banka harici kurum ve kişilerle paylaşılması söz konusu değildir. www.mw.com.tr kart bilgilerine ait hiçbir veriyi sunucularında barındırmamaktadır.