İadeler

Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 7 gün içinde başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dâhilinde iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.

·         İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.

·         Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.


İade ödemeleri 24 saat içinde gönderilecektir. Ancak Kredi Kartı iadesi Kart sahibinin hesabına görünür olması için 15 gün kadar bir süre geçmesi gerekmektedir. Bu süre online bankacılık sisteminden kaynaklıdır.

 

Garanti

KALİTE GÜVENCESİ

1. Satın aldığınız Limitli Ömür Boyu Garanti etiketi olan ürünlerde, üretimden kaynaklanan hatalarda koşulsuz şartsız ürün yenisi ile ya da eşdeğer yeni bir modelle değiştirilir. Kişisel kullanım hatalarından kaynaklanan sorunlar KALİTE GÜVENCESİ DIŞINDA tutulacaktır.

2. M&W markalı tekstil ürünlerinde üretim hatalarına karşı ömür boyu garantili olarak satışa sunuyoruz. Malzeme veya işçilikten kaynaklanan kusurlarda M&W koşulsuz şartsız ürün değişimi yapar.  Kullanıcıdan kaynaklı hasarlar, yanlış kullanım veya yıpranmalar bu garantiyi kapsamamaktadır.

3. Malın bütün parçaları dâhil olmak üzere tamamı firmamızın garanti kapsamındadır.

4. Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 30 (otuz) iş günüdür. Bu süre mala ilişkin arızanın servis istasyonuna, servis istasyonunun olmaması durumunda, sırasıyla; malın satıcısı, bayii acentesi, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısı-üreticisinden birisine bildirim tarihinden başlar.

5. Malın garanti süresi içerisinde, gerek malzeme ve işçilik gerekse montaj hatalarından dolayı arızalanması durumunda işçilik masrafı, değiştirilen parça bedeli ya da herhangi bir ada altında hiçbir ücret talep etmeksizin tamiri yapılacaktır.

6. Malın; İki yıl içerisinde, aynı arızayı 2 den fazla tekrarlaması veya farklı arızaların 4 ten fazla ortaya çıkması sonucu olarak, maldan yararlanamamanın süreklilik kazanması,

* Tamiri için geçen azami sürenin aşılması,

* Servis istasyonunun mevcut olmaması halinde sırasıyla satıcısı, bayii acentesi, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısı-üreticisinin düzenleyeceği raporla arızasının giderilmesinin mümkün bulunmadığının belirlenmesi durumunda, ücretsiz olarak değiştirme işlemi yapılacaktır.  

7. Elektronik ürünlerde garanti süresi 2 yıldır.